top of page
voltage-switchboard-with-circuit-breakers (1)_edited.jpg
generaator koju kolmefaasiline generaator
messengerid kontakt viisid
elektrikatkestused reaalajas elektrikatkestuste kaart

STOP BLACKOUT!

Kvalio OÜ on siin, et pakkuda sulle kiiret, kvaliteetset ja kasutajasõbralikku reservtoite lahendust.

Me integreerime selle sujuvalt sinu kodu olemasolevasse elektrisüsteemi, tagades samas ilusa ja professionaalse paigalduse.

Me mõistame, et mitte igaüks ei ole elektriasjatundja, seega pärast tööde lõpetamist korraldame sulle koolituse, et saaksid uut süsteemi hõlpsalt kasutada.

Meie eesmärk on teha kogu protsess sulle arusaadavaks.

Paneme igalt poolt selgitavad kleebised, märgised ja elektriskeemid, et tagada kõrgeima turvalisuse ja mugavuse tase.

Meie rahulolevad kliendid soovitavad meid hea meelega oma tuttavatele ja sõpradele. 

Vali endale sobiv kontaktiviis:

Generaatori lahendus:

Generaator on populaarne lahendus elektrikatkestuste korral, kuid valikuid on mitmeid. Saab valida 3 või 1 faasilise generaatori vahel ning automaatse või käsitsi ümberlülitamise funktsiooni. Lisaks on võimalik määrata, kas reservtoide varustab kogu maja või ainult valitud seadmeid. See annab kasutajale paindlikkuse kohandada elektrivarustust vastavalt vajadustele.

Käsitsi ümberlülitamine. Integreerime elektrikilpi. Ümberlüliti omab kolm erinevat asendit: võrgutoide, väljalülitatud olek ning generaatoritoide. Sõltuvalt generaatori võimsusest on võimalik valida, kas toide on suunatud kogu maja elektrisüsteemile või vaid valitud tarbijatele. Hinna sisse kuuluvad ümberlüliti, kaitsmed, jõupistik koos otsikuga, muud vajalikud kulumaterjalid, elektritööd, markeering, skeeemid ja koolitus. Jõukaabli maksumus lisandub eraldi, olenevalt valitud kaabli pikkusest.

Selle lahenduse hind 450.- (KM-ga)

Sinu tegevus elektrikatkestuse korral on järgmine: käivitad generaatori ja lülitad ümberlüliti generaatori asendisse. Kui elektrivarustus võrgus taastub, lülitad ümberlüliti tagasi võrgu asendisse ning peatad generaatori.

Poolautomaatne süsteem koos generaatoriga, mis ei toeta automaatset käivitust: integreerime teie elektrikilpi süsteemi, mis iseseisvalt tuvastab, millal võrgus on vool olemas või puudub ning turvaliselt lülitab ümber vastavalt vajadusele.Hinna sisse kuuluvad kontaktorid, aegreleed, kaitsmed, jõupistik koos otsikuga ja muud vajalikud kulumaterjalid. Jõukaabli maksumus lisandub eraldi, olenevalt valitud kaabli pikkusest. 

Selle lahenduse hind 650.- (KM-ga)

Sinu tegevus elektrikatkestuse korral on järgmine: kui vool võrgus kaob, käivitad generaatori. Süsteem ootab iseseisvalt 1 minut, et tagada generaatori stabiilne käivitus, seejärel lülitub sisse reservtoite liin. Kui võrguvool taastub, ootab süsteem 10 sekundit, et tagada stabiilne ühendus, ja lülitab maja tagasi võrguvoolule.

Automaatne süsteem RLA (reservlüliti automaat) on tõhus lahendus elektrivarustuse tagamiseks. See süsteem toimib sujuvalt, kui generaator toetab automaatset käivitamist ja väljalülitamist (kuivkontaktide kaudu). Hinna sisse kuuluvad kontaktorid, aegreleed, kaitsmed, jõupistik koos otsikuga ja muud vajalikud kulumaterjalid. Jõukaabli maksumus lisandub eraldi, sõltuvalt valitud kaabli pikkusest. 

Selle lahenduse hind 650.- (KM-ga)

 

Sinu tegevus elektrikatkestuse korral on järgmine: puudub

Pakume ka unikaalset lahendust, kus koostame sulle süsteemi jaoks vajalike materjalide nimekirja. Sa lihtsalt korjad need kokku, ning meie tuleme ja teeme professionaalse paigalduse. Sinu mugavus on meie prioriteet!

Selle lahenduse hind 300.- (KM-ga)

inverter generaator diisel generaator
mis on inverter generaator bensiini generaator
3 faasiline generaator honda generaator
bottom of page