top of page

Kvalio OÜ

Teie usaldusväärne partner elektritööde valdkonnas Tartumaal ja Lõuna-Eestis, aga ka üle kogu Eesti. Meie eesmärk on pakkuda kiiret, kvaliteetset ja esteetiliselt nauditavat elektrimontaazi teenust.

Oleme paindlikud ja valmis tegutsema vastavalt teie vajadustele. Võime teostada elektritöid nii vastavalt olemasolevale projektile kui ka projekti koostamisele pärast konsultatsiooni. Meie pühendumus ja professionaalsus tähendavad, et pole ühtegi projekti, mida me ei suuda lõpuni viia.

Pakume oma teenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Olenemata sellest, kas vajate elektritöid oma kodus või äriruumides, võtke meiega ühendust ja usaldage meid oma elektritööde lahendamiseks.

Kvalio OÜ - Teie kindel valik elektritööde partneriks.

  • PV Inverterite Paigaldus: PV ehk päikeseenergia inverterite paigaldus on spetsialiseeritud teenus, mis võimaldab päikesepaneelidel toodetud alalisvoolu muuta koduses või ärilises elektrisüsteemis kasutatavaks vahelduvvooluks. Meie ekspertide meeskond tagab, et teie päikesepaneelide süsteem toimiks optimaalselt ja oleks tõhus.

  • RLA (ATS) Süsteemid: RLA ehk automaatne ülekandevahetuse (ATS) süsteem tagab elektrivarustuse pidevuse isegi elektrikatkestuste ajal. Meie professionaalne meeskond paigaldab ja hooldab ATS-süsteeme, mis võimaldavad teie ettevõttel või kodus alati toimivat elektrit, kaitstes teid ootamatute elektrikatkestuste eest.

  • Elektri Seadmete Installimine: Elektri seadmete installimine hõlmab erinevate elektriseadmete, näiteks valgustite, pistikupesade, lülitite ja muu elektriseadmete paigaldamist. Meie meeskond tagab, et teie elektriseadmed oleksid õigesti paigaldatud, mis tagab ohutu ja tõhusa elektrikasutuse.

  • Kaabeldus: Kaabeldusteenus hõlmab elektrikaablite paigaldamist ja ühendamist, tagades seeläbi elektri juurdepääsu erinevatesse osadesse hoones või rajatises. Meie spetsialistid kasutavad kvaliteetseid kaableid ja teostavad paigaldust nii, et see vastaks kõikidele ohutus- ja reguleerimisnõuetele.

  • Autolaadijad: Autolaadijate paigaldamine on üha olulisem teenus, kuna elektriautod muutuvad üha populaarsemaks. Meie meeskond pakub autolaadimisjaamade paigaldust, mis võimaldab teie sõidukitel kiirelt ja tõhusalt laadida, olgu see siis kodus või äris.

  • ja palju palju muud...

Kvalio OÜ on pühendunud nende teenuste osutamisele ja tagab kõrgekvaliteedilised lahendused kõigile elektriga seotud vajadustele.

bottom of page